FAQ

Często zadawane pytaniaJak wcześnie powinienem przybyć na wydarzenie?

Proszę przybyć trzydzieści minut przed rozpoczęciem koncertu, tak abyśmy mogli wskazać Ci miejsce w strefie, którą zakupiłeś. Każdy koncert zaczyna się punktualnie. Nie jest możliwe dołączenie po rozpoczęciu wydarzenia ze względu na komfort muzyków oraz reszty publiczności. Należy pamiętać, że bilety nie podlegają wymianie ani zwrotowi.


Co się stanie, jeśli się spóźnię?

Bardzo prosimy o przybycie na wydarzenie około trzydzieści minut przed rozpoczęciem koncertu. Jeśli przyjdziesz za późno, niestety nie będziemy mogli wpuścić Cię na wydarzenie i nie otrzymasz zwrotu pieniędzy.


Co zawiera bilet?

Twój bilet obejmuje wstęp na koncert muzyczny w otoczeniu świec LED. Wstęp na niektóre koncerty obejmuje również degustację wina lub przekąski. Informacja ta będzie widoczna na bilecie.


Jak dowiem się, gdzie jest moje miejsce?

Twoje miejsce należy do konkretnej strefy, którą wybrałeś przy zakupie biletu. Kiedy przyjdziesz na wydarzenie, osoba sprawdzająca bilety wskaże Ci Twoje miejsce.


Czy muszę wydrukować bilet wstępu?

Nie trzeba drukować biletu. Wystarczy pokazać bilet na ekranie telefonu po przybyciu na miejsce.

Nie dostałem/am od Państwa biletu, gdzie moje go znaleźć?
Maile, które Państwo dostają z potwierdzeniem zakupu są jednocześnie biletem. Prosimy o pokazanie ich obsłudze przy wejściu na koncert.

Nie dostałem/am maila po dokonaniu zakupów.
Prosimy o sprawdzenie folderów innych niż główny oraz SPAM. Jeśli wciąż nie znalazłeś/aś od nas maila prosimy o kontakt mailowy na kontakt@candlelivemusic.pl z informacją jaki adres e-mail wpisywany był podczas zakupów oraz na jaki koncert.


Czy mogę używać telefonu komórkowego podczas występu?

Twój telefon powinien być w trybie cichego dzwonienia przez cały czas trwania występu. Zdjęcia i filmy można wykonywać bez użycia lampy błyskowej, zgodnie z instrukcjami naszych muzyków.


Czy mogę zabrać dziecko ze sobą?

Wszyscy goście muszą mieć co najmniej 8 lat, aby wziąć udział w wydarzeniu. Osoby poniżej 16 roku życia prosimy o przybycie w towarzystwie osoby dorosłej.


Czy mogę oddać lub wymienić bilet?

Bardzo prosimy o przemyślane zakupy ponieważ bilety są bezzwrotne i nie podlegają wymianie na inne koncerty.


Czy będą dostępne w przyszłości kolejne wydarzenia?

Wszystkie dostępne koncerty przy świecach można znaleźć na naszej stronie. Pracujemy nad kolejnymi koncertami, również w innych miastach. Jeśli chcesz być na bieżąca, zapisz się do naszego newslettera.

Czy miejsce dostosowane jest do osób niepełnosprawnych?

Prosimy o kontakt i informacje jakie mają Państwo potrzeby tak abyśmy mogli sprawdzić w jakim stopniu miejsce koncertu dostosowane jest do osób niepełnosprawnych.

Ile trwa koncert?
Koncert trwa około 60minut + ewentualny bis:)
Do zobaczenia!

Cndl Cir13_oi6eaw_1_scaled_63b2b69efe
Cndl Cir13_oi6eaw_1_scaled_63b2b69efe