background-image
background-image-placeholder

Koncert wśród setek świec


Antonio Vivaldi: Cztery Pory Roku


19 Grudnia, Warszawa

Zapraszamy na wyjątkowy wieczór pełen klasycznej muzyki w niezwykłej atmosferze – koncert „Cztery Pory Roku” Antonio Vivaldiego w blasku setek świec. To jedno z najpiękniejszych dzieł baroku, które od wieków zachwyca swoją melodyjnością i mistrzowską grą emocji. W instrumentalnym wykonaniu, każda z czterech części – „Wiosna”, „Lato”, „Jesień” i „Zima” – zyska nowy wymiar, przenosząc Cię w różnorodne pejzaże dźwięków, inspirowane zmieniającymi się porami roku. Usłyszysz również twórczość Jana Sebastiana Bacha, w tym jego największe dzieło, „Fuga d-moll”, które doda wieczorowi wyjątkowej głębi i barokowego majestatu.

DATA
19.12.2024 godzina 20:15
Czas trwania to około 60 minut

LOKALIZACJA
Zanurz się w eleganckich wnętrzach neobarokowo-neorokokowego budynku, odwiedzając: Warszawski Dom Technika NOT, Sala A, Warszawa
Link do Google Maps z lokalizacją poniżej

KTO ZAGRA
Kwartet smyczkowy AMOK w składzie: Paulina Mastyło-Fałkiewicz - skrzypce, Oliwia Orzechowska-Gidzińska - skrzypce, Maria Sochoń-Błaszczyk - altówka, Justyna Osiecka-Pieron - wiolonczela

PROGRAM
Antonio Vivaldi - Cztery Pory Roku
Podwójny koncert skrzypcowy J. S. Bach - Fuga d-moll

UWAGA
1. Sala jest przystosowana dla osób niepełnosprawnych.
2. Minimalny wiek gości to 8 lat. Osoby poniżej 16 roku życia muszą być w towarzystwie dorosłego.
3. Prosimy o wcześniejsze przybycie na wydarzenie w celu wskazania miejsca korespondującego z zakupioną strefą. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo niewpuszczenia na salę po rozpoczęciu koncertu, aby nie zakłócać odbioru innym uczestnikom oraz muzykom.
4. Zapraszamy to działu FAQ, gdzie znajdą Państwo odpowiedzi na wiele pytań.

Zdjęcia z naszych poprzednich wydarzeń

Zrzut ekranu_2024_10_4_o_20_02_50
Zrzut ekranu_2024_10_4_o_20_01_40
Zrzut ekranu_2024_10_4_o_20_02_21

O miejscu

Warszawski Dom Technika NOT ma bogatą historię, która sięga 1905 roku, kiedy to gmach został oddany do użytku jako centrum życia towarzyskiego członków Stowarzyszenia Techników oraz miejsce realizacji celów naukowych i technicznych.
Podczas II wojny światowej budynek został poważnie zniszczony – spalone zostały kondygnacje i ich wyposażenie. Po wojnie, Naczelna Organizacja Techniczna przystąpiła do odbudowy, którą zakończono w 1949 roku, przywracając dawny wygląd frontowej elewacji.
Obecnie Dom Technika mieści się w zabytkowym budynku utrzymanym w stylu neobarokowym i neorokokowym, z elementami secesji.
Beige Minimalist_Photo_Collage_Instagram_Post_2e4fa15463

Jak dojechać


Warszawski Dom Technika NOT
ul. Tadeusza Czackiego 3/5
00-043 Warszawa
Zrzut ekranu_2024_07_29_o_12_20_37